MASİ HOTEL

 • Masi Hotel  »  Tesis Bilgileri
 • Konaklama
  :
  Tam Pansiyon
 • Kapasite
  :
  42 Oda
 • Telefon-1
  :
  0 286 887 46 19
 • Telefon-2
  :
  0 286 887 28 56
 • Faks
  :
  0 286 887 23 50
 • Mobil
  :
  0 530 666 62 88
 • Web
  :
  gokceadamasi.com
(1507) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

MASİ HOTEL

Otelimiz  ısınma ve soğutma ihtiyacını doğaya, insana zarar vermeyen yenilenebilir enerji sistemleriyle sağlamaktadır!!!

Otel Masi, Türkiye’nin gözbebeği, en büyük adası Gökçeadaʹnın balkonu diye tabir edilen Bademliʹde eşsiz gün batımı manzarasına sahip 42 oda 112 yatak ile yenilenerek hizmetinize açılmıştır.

Tüm odalar da manzaraya nazır balkon, ayarlanabilir klima, minibar, çalışma masası, kasa, uydu yayını, televizyon, wireless internet bağlantısı, portmanto, telefon, saç kurutma makinesi, ve ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntılar hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca çok yakında  otelimizde spor salonu, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, bar, bölümlerinden gün boyu faydalanabileceğiniz gibi, otelimize ait plaja gidilmek üzere gün içinde servis hizmetinden de yararlanabilirsin

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Samotraki Restaurant

Gökçeada mutfağı genelde Ege Rum mutfağının izlerini taşır. Deniz ürünleri, kırmızı et, yabani otlar ve zeytinyağı kullanılan başlıca malzemelerdir. Mevsimine göre taze balık çeşitlerinin dışında, ahtapot, kalamar, karides, ıstakoz, yengeç ve denizkestanesi en çok kullanılan deniz ürünleri. Kılıç balığı Gökçeada’ya özgü bir tarifle zeytinyağında yapılmaktadır. Adanın tepeleri esen rüzgârla kokusunu hemen hissedebileceğiniz yabani kekikle bezenmiştir. Bu kekikle beslenen hayvanların etlerinin lezzeti bambaşkadır. Gökçeada için kırmızı etin Türkiyeʹde en lezzetli olduğu yer diyebiliriz. Tepelerde özgürce dolaşan Kuzu ve keçi etlerinden yapılan yemeklerin tadına doyamayacaksınız. Kekiklerden beslenen arıların ürettiği kekik balı ise yalnızca burada tadabileceğiniz lezzetlerden biri. Masi Hotel Samotraki Restaurant sizler için Rum ve Türk mutfağından bir mozaik sunuyor. 

150 KİŞİLİK KAPALI 250 KİŞİLİK AÇIK restaurantımız açık büfe tam pansiyon hizmet vermekte olup ayrıca düğün , nişan, kokteyl gibi organizasyonlarada ev sahipliği yapmaktadır.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

RÜZGAR SÖRFÜ

Gökçeada rüzgar sörfçülerinin cenneti denebilir . Aydıncık Plajı hem sörf için ideal doğal yapısı hem de tenha olması sebebiyle tercih ediliyor. Plaj, güney kıyısında olmasına rağmen kuzeyden esen rüzgarları(meltem) hiçbir engel olmadan alıyor. Çünkü Kefaloz körfezinden esen kuzey rüzgarları, Tuz Gölüʹnün yüksek olmaması nedeniyle burada oluşan koridor etkisiyle de kuvvetlenerek engel tanımadan güneye esiyor. Bu da Aydıncıkʹda sörf için ideal, rüzgarlı ama dalgasız bir deniz oluşturuyor. Lodosta yani rüzgar güneyden estiğinde aynı olay aksi yönden gerçekleşiyor ve dalgasız denizde sörf yapmak isteyenler bu sefer hemen bitişiğindeki Kefaloz koyuna yöneliyor. Aydıncıkʹın bir diğer avantajı ise rüzgarın sağanak yapmaması yani şiddeti değişmeden homojen olarak esmesi.
Aydıncık Plajında özel ders alabileceğiniz windsurf kulüpleri bulunuyor. Rüzgar sörfü her yaşta insanın yapabileceği herhangi özel bir yetenek gerektirmeyen bir spor. Yeni başlayanlar 6-10 saat alınan özel derslerden sonra (board) tahta üzerinde durup yelkenle açılabiliyor. Orta seviye derslerde trapez takma ve funboardʹa geçme öğretiliyor.


DALIŞ

Gök­çea­da, zen­gin su­al­tı dün­ya­sı ile bölgede da­lış ya­pı­la­cak en ide­al yer­ler­den bi­ri. Bu­nun se­be­bi, Sa­ros kör­fe­zin­den baş­la­ya­rak Gök­çea­da’ya doğ­ru uza­nan bir fay hat­tı­nın, ada­nın ku­ze­yin­de bü­yük bir çu­kur oluş­tur­ma­sı. Bu çu­kur, ka­ya­lık bir ya­pı­ya sa­hip ol­du­ğu için, böl­ge­de su­al­tı ya­şa­mı­nın zen­gin­leş­me­si­ne ola­nak sağ­lı­yor. Tür­ki­ye’nin ilk su­al­tı par­kı Gök­çea­da’nın ku­ze­yin­de bir böl­ge­de ilan edil­miş. Böl­ge­de ko­ru­ma al­tın­da olan bir­çok de­niz can­lı­sı bu­lu­nu­yor. Gök­çea­da su­la­rın­da gö­rüş me­sa­fe­si 27 met­re­ye ka­dar yük­se­li­yor (Mar­ma­ra De­ni­zi’nde 1-1,5 met­re ). 2009 yı­lın­da ye­ni açı­lan da­lış mer­ke­zi sa­ye­sin­de ar­tık Gök­çea­da’da da­lış yap­mak da­ha ko­lay. İlk de­fa da­la­cak olan­lar dis­co­very da­lı­şı­nı ter­cih ede­bi­lir. Su­al­tı fe­de­ras­yo­nu­na bağ­lı mer­kez­de, brö­ve al­mak için kurs­la­ra da ka­tı­la­bi­lir­si­niz. Da­lış mer­ke­zi ara­cı­lı­ğıy­la ar­tık pro­se­dür­ler­le uğ­raş­ma­dan Gök­çea­da Su­al­tı Mil­li Par­kın­da da­lış ya­pmanız da mümkün.

KİTESURFING (kiteboarding)

Kitesurfing, kiteboarding olarak da bilinen, güçlü bir uçurtma ve küçük board ile beraber sörfçüye su üzerinde özgürce hareket etme olanağı sağlayan bir spor dalı. Bu spor dalı dünyada henüz çok yeni, fakat büyük bir hızla yaygınlaşmakta ve popülaritesi gün geçtikçe artmakta. Kitesurf yapan toplam kişi sayısı 2008 yılı itibariyle dünyada 250.000 kişi olarak tahmin edilmektedir.Yapılan ciddi araştırma ve geliştirmeler, yeni uçurtma tasarımları, güvenlik, release sistemleri ve verilen kaliteli eğitimler ile bu spor dalı çok daha güvenli ve eğlenceli hale gelmiştir. Wake style, wave riding, freestyle, jumping ve crusing olarak sörfçünün isteğine ve şartlara göre birçok değişik stilde Kitesurf yapılabilir.Rüzgarı kuvvetli ve sürekli olan yerler kitesurf için ideal ortamlar. Gökçeada tüm yıla dağılan ve homojen rüzgarları sayesinde bu spor dalı için önemli bir merkez olmaya aday.Rüzgar sörfüyle ünlenen Aydıncık Plajında, kitesurf sevenler için de bir ortam oluşmuş, özel ders alma imkanları doğmuş. Dünyayı dolaşan kitesurf öğretmenleri Gökçeadaʹnın dünya çapında bir yer olduğunu söylüyorlar. Aydıncık ve hemen yanındaki Kefaloz farklı rüzgar durumlarına göre tercih ediliyor. Dalga sevenler genelde dalgalı Kefalozʹu tercih ediyorlar.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Eski Bademli Mevkii

Gökçeada / Çanakkale


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: